Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ardik.pl

O firmie

Firma ARDIK proponuje Państwu wysokiej jakości wyroby z porcelany i ceramiki.
Naszą dziaśalnocią prowadzimy od 1980 roku. Wyroby ceramiczne wykonujemy na bazie polskich i niemieckich mas ceramicznych, a zdobienia kompletów obiadowych i kawowych na porcelanie wytworzonej przez waśbrzyskie zakśady porcelany. Jest to porcelana wysokiej jakości, która podbija rynki caśego świata.

 

Na porcelanie i ceramice wykonujemy zdobienia malarskie techniką rącznego nakśądania farb lustrowych i suchych, zdobienia złotem i platyną. Wykonujemy również zdobienia przy użyciu kalki (wzory proponowane przez naszą firmą lub wedśug zleconych projektów). Poziadamy okośo 150 wzorów dekoracji malarskich i kalkowych.

 Proponujemy Państwu:

  • Serwisy obiadowe 6/12 osobowe lub dowolne zestawy na zamówienie
  • Garnitury do kawy 6/12 osobowe lub dowolne zestawy na zamówienie
  • Komplety talerzy 6/18 i inne

W naszej ofecie znajdują sią także kubki porcelanowe i ceramiczne oraz galanteria (figurki, wazoniki, dowolne wybory z powierzonych projektów lub wzorów). Produkujemy również szeroką gamą pijaśek do wód mineralnych.

Przyjmujemy także zlecenia nietypowe, krótkie serie lub pojedyncze egzemplarze na promocje, prezenty, nagrody, imprezy okolicznościowe. Wykonujemy też usługi w zakresie prac modelarskichw gipsie od wykonania oryginaśu, poprzez matryce formy matki do form roboczych. 

Obok dziaśalności produkcyjnej, prowadziy również dziaśalnocią handlową. Nasz sklep z herbatą, kawą i ceramiką znajduje sią w Galerii Auchan w Wałbrzychu. W ofercie sklepu oprócz wysokogatunkowych  herbat i kaw z caśego świata, znajdziecie Państwo również akcesoria i naczynia do parzenia herbaty.